JA Argo - шаблон joomla Авто

 
 Hayatının en iyi fotoğraflarını çekmeye hazır mısın? Fotoğraf atölyelerimizden biri tam sana göre! Makinenizi en son ne zaman yine mi aynı şeyler demeden kullanarak fotoğraf çektiniz? Bu sevda için arkadaşlarınızla gittiğiniz yola değecek kaç eşsiz çekim yapabildiniz? Ekipman konuşmak yerine hiç benzersiz fotoğraf yakalayabildiniz mi? Ya da manzara diye günbatımından öteye bile gidemedim diyenlerden misiniz?

 Bir fark yaratmak adına model ararken bulduklarınız kaprisleriyle sizi bezdiren sözde prensesler miydi, yoksa o kadarına bile hep hayır veya uçuk fiyatlı yanıtlar mı aldınız?

 Tüm bunları artık unutun. Alanında dünyanın en iyi Türk nude art fotoğraf sanatçıları ve modellerinin bulunduğu ekiple sizi fotoğrafa çağırıyoruz. İster Ege'nin inanılmaz manzaraları eşliğinde, istersen Istanbul stüdyolarımızda Türkiye'nin en iyi modellerini profesyonel sanatçılarla birlikte fotoğrafla, seçim senin. Harika manzaralar ve ülkemizin tarihi turistik değerlerini yerinde fotoğraf atölyemizde profesyonel modellerimizle sınırsız fotoğraflayacaksınız. Şimdi Didim'de deniz manzaralı ve özel havuzlu villada konaklamalı seçeneklerle hem güzel bir tatil, hem de yapılamaz dediğin tüm fotoğraflara sahip olabilirsin. Fotoğraf ekipmanlarınızı şimdiden hazır tutun, fotoğraf turumuz başlıyor!

Bilgi ve güncellemeleri : buradan takip edebilirsiniz.

Foto Safari Kayit
 1. Nude Photography Safari ve Workshop

 2. Model eşliğinde düzenlenen fotoğraf atölyelerimize (Workshop) buradan sadece birkaç adımda kaydınızı yaptırabilirsiniz. Başvurunuzun tamamlanabilmesi için bu adımları doğru ve açıklayıcı bir şekilde doldurarak formu gönderdiğinizden lütfen emin olunuz. Başvuru formuna bilgileri ekleyip doldurduktan sonra gönder tuşuna bir defa basınız.
 3. Atölye Seçiniz
  Lutfen seciniz
  Hangi atölye çalışmalarına katılmak istiyorsunuz? Nü Sanat ve diğer fotoğraf atölyelerimiz ileri seviye konularını da içermekte olup, tüm atölyelerimiz model eşliğindedir.
 4. Tecrübeniz
  Lütfen ilgilendiğiniz alandaki tecrübenizi işaretleyiniz.
  Fotograf cekmenin neresindesiniz seciniz.
 5. Ad ve Soyadınız(*)
  Lutfen ad ve soyadinizi yaziniz.
 6. E-Postanız(*)
  Gecersiz e-posta adresi.
 7. Cinsiyetiniz
  Please tell us how big is your company.
 8. D-SLR Fotoğraf makinanız var mı?
  Lutfen modellik tecrubenizi isaretleyiniz.
 9. Size nasıl ulaşalım?
 10. Yaşınız veya Doğum Tarihiniz(*)
  Geçersiz Giriş
 11. Telefon Numaranız(*)
  Geçersiz Giriş
 12. Öğrenim Durumunuz
  Gecersiz secim
 13. Kaydınızın tamamlanmasına sadece bir adım kaldı. Şimdi lütfen aşağıdaki SonrakiAsama düğmesine basınız.
 14.  
 1. Fotoğrafınızı Ekleyiniz:
  Gecersiz dosya turu!
  * Sizi tanımamıza yardımcı olacak bir fotografınızı buraya yukleyiniz.
 2. Size Nasıl ve Ne Zaman Ulaşalım?
  Invalid Input
  İletişim için gerekebilecek detayları lütfen yazınız. Bu alana dilerseniz ek bilgileriniz (veya sormak istediklerinizi) bize iletmek için de girebilirsiniz.
 3. Onaylıyorum :(*)
  Gecersiz giris
  Tüm workshop ve atölyelerde fotoğraf makinası haricindeki cihazlarla veya model ve yönlendirici fotoğraf sanatçısının bilgi ve onayı olmadan çekim yapılmamakta, tüm fotoğraflar çekim sonrası değerlendirilmektedir. Nü fotoğraf atölyelerinde hiç bir şekilde model yüzü veya tanınırlığını artırabilecek fiziki bir unsuru (dövme, ben, leke veya yara izi vb.) görüntülenmeyecek, bu şartları karşılamayanlar tamamen silinecektir. Tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
 4.   


Katılımınızın onaylanarak tur ve rota planlamasının kesinleştirilebilmesi için katılım bedelinizi buradan iletebilirsiniz. Tüm atölyelerde katılım bedeli peşin olarak başvurudan sonraki bir iş günü içerisinde iletilmelidir. Ödemeleriniz için aşağıdaki formu kullanınız:  

Atolyeler
PAYPAL ILE GUVENLE HER YERDE

 

Nous avons 34 invités et aucun membre en ligne

Compteur d'affichages des articles
55858